Seychely Dovolená 

Obecně

Ostrovy

Ostrov La Digue Seychely

Seychely, ostrov La DigueOstrov La Digue leží 40 Km od největšího ostrova Mahé a 6,5 km od ostrova Praslin. Celkově je La Digue velmi malý, díky čemu zde nalezete pouze malé množství hotelů a i turistů. Tato destinace je vhodná pro relaxační dovolenou, kdy si odpočinete od běžného spěchu a ostatních turistů v neobyčejně exotické přírodě.

Ostrov La Digue se rozkládá na pouhých 11 Km čtverečních. Osobité kouzlu mu dává právě málo turistů a je označován za nejkrásnější část Seychel. V žádném případně ovšem nelze tvrdit, že by místní podmínky nebyly připraveny na návštěvníky. Všechny služby jsou poskytovány na velmi vysoké úrovni.

Pláže jsou zde skutečně nezapomenutelné. Konkrétně pláž Anse Source d’Argent se vyskutuje na všech fotografiích cestovních kanceláří a je skutečnou chloubou Seychel.

Počet automobilů je na ostrově značně omezen. Ve velké míře se zde setkáte s koly a volskými povozy. Díky nízkému turistickém ruchu zde můžete narazit na rarity jako jsou černý lejsek nebo mořské želvy - volně se pohybující na pláži.

Nejvyšším vrcholem je Eagle’s Nest Mountain – Orlí hnízdo – ideální pro odpolední nebo celodenní výlet. Kam jen oko dohlédne, tam se pěstují stromu k výrobě nábytku, chlebovník, mandlovník, vanilka a kokosové palmy.

Fotografie

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

SeychelskeOstrovy.cz - Seychelské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023