Seychely Dovolená 

Obecně

Ostrovy

Seychely Počasí a Podnebí

Při cestě na Seychely se návštěvníci nemusejí obávat o počasí. Průměrná teplota se pohybuje v rozmezí mezi 25 až 30°C. Seychely jsou velmi oblíbené i v zimních měsících - nejteplejší měsíce jsou březen a duben. V tomto období zároveň Seychely navštíví i nejvíce turistů.

Při návštěvě exotické země se často setkáme i s projevy počasí, na které nejsme z domova zvyklí. Jedním z projevů jsou i tropické bouře. Vzhledem k poloze Seychel na rovníku jsou jen ojedinělené a nijak neovlivňují život na ostrovech.

Seychely, počasíPříroda je tím, co dělá Seychely tak výjimečné. Povrch všech ostrovů je pokryt hustým tropickým lesem a žijí zde živočichové, na které na žádné jiné dovolené nenarazíte. Na ostrovech nežijí jen unikátní živočichové, ale i rostliny. Právě unikátním symbolem Seychelských ostrovů je palma seychelská s obrovskými plody. Ty mohou dosahovat váhy až přes 20 Kg.

Seychely si plně uvědomují své přírodní bohatsví, které je dělají rájem na zemi. Více než polovina ostrovů jsou označeny jako národní parky a přírodní rezervace. V těchto zónách je možné se pohybovat, ovšem je nutno respektovat omezení.

Fotografie

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

SeychelskeOstrovy.cz - Seychelské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023