Seychely Dovolená 

Obecně

Ostrovy

Ostrov Mahé Seychely

Seychely, ostrov MahéOstrov Mahé, ležící ve vnitřních ostrovech, obývá více než 80% obyvatelů Seychel. Dovolená na Mahé spočívá v pobytu v překrásné přírodě, koupání se na nádherných plážích a veškerými potřebnými službami na dosah ruky.

Ostrov Mahé je největším ostrovem - na délku měří více něž 28 km a na šířku 8 km. Velikou chloubou jsou samotné pláže. V naprosté většině jsou čisté, písčité a především liduprázné. S turisty přeplněnou pláží, jako je tomu například v Chorvatsku, se zde nesetkáme.

Celkových přístup Seychel k zachování tradičního rázu lze hodnotit velmi pozitivně. Z nařízení seychelské vlády žádná budova nesmí být vyšší než vzrostlá palma. Nádherná příroda tedy není ničím rušena a návštěvník si připadá jako v přírodním ráji.

Ostrov Mahé je bezkonkurenčně nejobydlenější ostrov Seychel. Bydlí zde více než 80% obyvatel. Tomu odpovídají i dokonalé poskytované služby a veškerý komfort.

V severovýchodní části ostrova Mahé se při vstupu do moře mohou nacházet nepříjemné skály. Je vhodné si pro jistotu přibalit boty do vody. V ostatních částech ostrova se s tímto problémem nesetkáme.

Fotografie

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

SeychelskeOstrovy.cz - Seychelské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023