Seychely Dovolená 

Obecně

Ostrovy

Seychely Potápění

Seychely, potápěníSeychely, složené z 133 ostrovů, jsou ideální pro všechny milovníky podmořského světa. Mnoho míst je zároveň ještě neprozkoumaných a místní moře nabízí nezapomenutelné zážitky. Tato příležitost není jen pro zkušené, ale i pro začátečníky. Na místě je mnoho potápěčských základen, které zajišťují veškerý servis.

První částí pro potápění jsou největší Vnitřní ostrovy. Nejdoporučovanějším místem pro potápění je sklanaté místo Brissare. Mnoho návštěvníků zcela oprávněně nedokáže odolat příležitosti k potopení se k vraku Ennerdale. Potápění na volném moři je velmi bedlivě sledováno, protože se zde mohou vyskutnout zrádné proudy, které působí komplikace i zkušeným potapěčům.

Druhou částí jsou menší Vnejší ostrovy. V této oblasti se potápí jen velmi malé množství lidí. Pod mořskou hladinou mezi korálovými atoly a pískovými ostrůvky se každý stává objevitelem nových míst, kam ještě člověk nevstoupil. I přesto, že jsou místní ostrůvky dostupné pouze z lodi, nachází se zde dostatek potápěčských základen, které poskytnou veškerý nezbytný servis. Doporučit lze využít příležitost a potápět se poblíž ostrova Desroches. V této oblasti lze narazit na velké množství potopených jeskyň a podmořských kaňonů.

Fotografie

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

SeychelskeOstrovy.cz - Seychelské Ostrovy Dovolená
2009 - 2024