Seychely Dovolená 

Obecně

Ostrovy

Ostrov Praslin Seychely

Seychely, ostrov PraslinOstrov Praslin je druhý největší ostrov Seychel. Obývá ho více než 6000 místních pohostiných lidí. Od ostrova Mahé je vzdálen přibližně 50 Km. Je naprosto ideální pro nezapomenutelnou dovolenou spojenou s turistikou, koupáním, potápěním i návštěvou místní přírody.

Druhý nějvětší ostrov Seychel, ostrov Praslin, měří 12 Km a je dlouhý 5 Km. Na ostrově během dovolené narazíte přibližně na 6500 velmi příjemných a přátelských obyvatel.

Hlavním lákadlem Praslinu je rezervace Vallée de Mai - Májové údolí, kde můžeme narazit na symbol Seychel – palmu seychelskou s plody važícími až 20 Kg.

Seychelské pláže na Praslinu jsou kapitolou samou pro sebe. Všechny jsou nádherně čisté, nedotčené, písčité a ve většině případů i liduprázdné. Odvážným návštěvníkům se nabízí procházka hustým pralesem Vallée de Mai. Pro milovníky delších procházek je zde vrchol Grand Fond (340 m.n.m).

Korálové útesy nabízejí neodolatelnou příležitost zkušeným a začínajícím potapěčům. Kompletní výbavu i průvodce si lze zajistit v jednom z mnoha potápěčských základen.

Místní raritou jsou zde žijící živočišné druhy. Pouze ostrov Praslin nabízí možnost vidět papouška The black parrot.

Fotografie

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, Anse Royale Beach

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, hlavní město Victoria

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, ostrov Mahé

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - hotel

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

Seychely, Ostrov Mahé - přístav

SeychelskeOstrovy.cz - Seychelské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023